BIO Baranica

Základom konzerv sú kvalitné suroviny z lokálnych BIO fariem z ČR & SR

Šťavnaté holistické BIO mäsko v konzerve je nielen ideálnym plnohodnotným krmivom, ale aj vhodným doplnkom stravy. Všetky produkty sú bez umelých prísad, dochucovadiel, konzervantov, či iných nezmyslov, ktoré do misky nepatria

Taktiež neobsahujú lepok, obilniny, laktózu ani zemiaky

Viac podrobností

New product

0,00 €

  • 100g
  • 180g
  • 400g
60 Položky

- +

 
Viac informácií

BIO Baranica - konzerva, je plná vyzretého mäsa (svalovina) z mladých baranov, plemena Romney Marsh (67%), ktorí celé dni pobehujú po českých lúkach.

BIO Baranica je fajnotka pre všetkých gurmánov malého i veľkého vzrastu, či apetítu! Mäsíčko z bio barana je navyše doplnené o zložky, akými sú mrkva a cvikla zo slovenských bio fariem & bio paradajkové pyré. Potrebné vitamíny a minerály dopĺňajú chia semienka + spirulína + kurkuma (v bio kvalite), výberový bio olivový olej & 5 druhov byliniek: (bio pestrec mariánsky, listy púpavy, žihľava dvojdomá, mäta pieporná, petržlenová vňať). 

Celistvá & výživná strava, vhodná aj pre BARF-istov.

Holistická BIO Baranica - konzerva poskytuje celistvú a kvalitnú dávku živín plnú vitamínov, minerálov, antioxidantov a nenasýtených mastných kyselín, ktoré znižujú riziko kardiovaskulárnych chorôb. Správny pomer týchto látok pozitívne vplýva na zdravotný stav, vitalitu a život. Základom konzerv sú kvalitné suroviny z lokálnych BIO fariem z ČR & SR. 

  • Analytické zložky:

Bielkoviny 13,2 %, tuk 13,2 %, vlhkosť 70,6 %, hrubý popol 1 %, vláknina 1 %.

  • Dávkovanie:

Vhodné pre všetky plemená psov starších ako 3 mesiace. Odporúčaná denná dávka je 270 g konzervy denne na 10 kg váhy psa. U šteniatok a kotných feniek odporúčame dávku zdvojnásobiť. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, po otvorení spotrebujte do 24 hodín.

 
Holisticke konzervy

HOLISTICKÉ KONZERVY & VÝVARY

Naplň svoju misku šťavnatým mäsíčkom, ktoré ručne do konzeriev plníme tu u nás, v našom Křupavom místě na Prahe 9. Základ našich fajnotiek tvoria lokálne suroviny a kvalitné mäso z volne žijúcich & pasúcich zvierat. Mäsíčko v konzerve je ideálnym plnohodnotným krmivom, taktiež vhodným doplnkom stravy. Naše konzervy sa rozrástli o nového člena – VÝVARY, ktoré vyňucháš v rôznych príchutiach, Lososový, Zverinový & Hovädský, BAF!

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Žiadne produkty

Stanoví sa Expedícia
0,00 € Daň
0,00 € Celkom

Ceny sú zahrnuté v cene

Odhlásiť sa