Divá sviňa

Základom konzerv sú kvalitné suroviny z lokálnych BIO fariem z ČR & SR

Šťavnaté holistické mäsko v konzerve je nielen ideálnym plnohodnotným krmivom, ale aj vhodným doplnkom stravy. Všetky produkty sú bez umelých prísad, dochucovadiel, konzervantov, či iných nezmyslov, ktoré do misky nepatria

Taktiež neobsahujú lepok, obilniny, laktózu ani zemiaky

Viac podrobností

New product

0,00 €

100 Položky

- +

 
Viac informácií

Holistické konzervy sú plné mäsa z výhradne voľne žijúcej zveri. 

Najvyšší podiel tvorí mäso z diviaka (66%). 

Ďalšími dôležitými zložkami sú chia semienka, olivový olej z Toskánska, bylinky, ktoré si PFF spracovávajú sami (listy púpavy, žihľava dvojdomá, mäta pieporná, petržlenová vňať, navyše pridaný bodliak - pestrec mariánsky) a mrkva + cvikla. 

Holistické mäsko poskytuje celistvú a kvalitnú dávku živín plnú vitamínov, minerálov, antioxidantov. Správny pomer týchto látok pozitívne vplýva na zdravotný stav, vitalitu a život.Základom našich konzerv sú kvalitné suroviny z lokálnych fariem a voľne žijúcej zveri z ČR a SR.

  • Analytické zložky:

Bielkoviny 12,5 %, tuk 11 %, vlhkosť 71 %, hrubý popol 1 %, vláknina 1 %.

  • Dávkovanie:

Vhodné pre všetky plemená psov starších ako 3 mesiace. Odporúčaná denná dávka je 270 g konzervy denne na 10 kg váhy psa. U šteniatok a kotných feniek odporúčame dávku zdvojnásobiť. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, po otvorení spotrebujte do 24 hodín.

 
Holisticke konzervy

HOLISTICKÉ KONZERVY & VÝVARY

Naplň svoju misku šťavnatým mäsíčkom, ktoré ručne do konzeriev plníme tu u nás, v našom Křupavom místě na Prahe 9. Základ našich fajnotiek tvoria lokálne suroviny a kvalitné mäso z volne žijúcich & pasúcich zvierat. Mäsíčko v konzerve je ideálnym plnohodnotným krmivom, taktiež vhodným doplnkom stravy. Naše konzervy sa rozrástli o nového člena – VÝVARY, ktoré vyňucháš v rôznych príchutiach, Lososový, Zverinový & Hovädský, BAF!

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Žiadne produkty

Stanoví sa Expedícia
0,00 € Daň
0,00 € Celkom

Ceny sú zahrnuté v cene

Odhlásiť sa