Rybacina

Základom konzerv sú kvalitné suroviny z lokálnych BIO fariem z ČR & SR

Šťavnaté holistické mäsko v konzerve je ideálnym plnohodnotným krmivom, ale aj vhodným doplnkom stravy

Taktiež neobsahuje lepok ani obilniny

Viac podrobností

New product

0,00 €

100 Položky

- +

 
Viac informácií

Naopak, konzervy sú plné mäsa z výhradne voľne žijúcej zveri. 

Obsahujú lososa (15%), makrelu (5%) a daniela (41%). 

Ďalšími dôležitými zložkami sú chia semienka, sušené jablká, výživné batáty, olivový olej z Toskánska, bylinky, ktoré si spracovávame sami (listy púpavy, žihľava dvojdomá, mäta pieporná, petržlenová vňať) a cvikla.

Holistická Rybacina poskytuje celistvú a kvalitnú dávku živín plnú vitamínov, minerálov, antioxidantov a omega-3 + omega-6 mastných kyselín, ktoré priaznivo pôsobia proti vzniku kardiovaskulárnych chorôb.

Správny pomer tak pozitívne vplýva na zdravotný stav, vitalitu a život. Základom konzerv sú kvalitné suroviny z lokálnych fariem a voľne žijúcej zveri z ČR a SR. Keďže sa u nás lososy a makrely prirodzene nevyskytujú, PPF ich dováža z toho najsevernejšieho miesta v Európe.

  • Analytické zložky:

Bielkoviny 13 %, tuk 10 %, vlhkosť 71 %, hrubý popol 1 %, vláknina 2,3 %. Vitamín A 0,2 μg, vitamín D 60 IU, vitamín E 0,8 mg, selén 3 µg, mangán 0,1 mg, zinok 1,7 mg.

  • Dávkovanie:

Vhodné pre všetky plemená psov starších ako 3 mesiace. Odporúčaná denná dávka je 270 g konzervy denne na 10 kg váhy psa. U šteniatok a kotných feniek odporúčame dávku zdvojnásobiť. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, po otvorení spotrebujte do 24 hodín.

 
Holisticke konzervy

HOLISTICKÉ KONZERVY & VÝVARY

Naplň svoju misku šťavnatým mäsíčkom, ktoré ručne do konzeriev plníme tu u nás, v našom Křupavom místě na Prahe 9. Základ našich fajnotiek tvoria lokálne suroviny a kvalitné mäso z volne žijúcich & pasúcich zvierat. Mäsíčko v konzerve je ideálnym plnohodnotným krmivom, taktiež vhodným doplnkom stravy. Naše konzervy sa rozrástli o nového člena – VÝVARY, ktoré vyňucháš v rôznych príchutiach, Lososový, Zverinový & Hovädský, BAF!

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Žiadne produkty

Stanoví sa Expedícia
0,00 € Daň
0,00 € Celkom

Ceny sú zahrnuté v cene

Odhlásiť sa